Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Košík 0
Cena celkem: 0 Kč

Doprava zdarma

nad 5000 Kč

Montáž

na nabízené zboží

Rychlé vyřízení

zákaznické reklamace

Trvale

výhodné ceny

Truhly

3 produktů


Truhla z masivu borovice v mnoha barevných variantách. Produkt je vyráběn ze dřeva první jakosti bez suků. Produkt disponuje vysokou kvalitou zpracování a povrchové úpravy.

dostupnost: 2 - 4 týdny

2 863 Kč

Kolekce nábytku Mefisto je ideální volbou pro zařízení pokoje Vašeho dítěte. Když vybavíte pokoj prvky této kolekce, nemusíte si dělat starosti s vybavováním studentského pokoje až školáček odroste. Design nábytku Mefisto je vhodný pro malé školáky i studenty. Inspirujte se přiloženými fotografiemi pokojů vytvořených z prvků Mefisto a vytvořte Vašemu dítěti pokoj, který bude funkční a bude splňovat podmínyky pro učení i zábavu.Truhla s čalouněním z kolekce Mefisto je vyrobená z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. JE skvělým doplňkem k posteli Mefisto, kterou také najdete v naší nabídce, ale můžete si ji zakoupit i samostatně. Truhla je praktickým doplňkovým úložným prostorem, který využijete např. na hračky nebo lůžkoviny. Truhla je dodávaná v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

dostupnost: 6 - 8 týdnů

2 626 Kč

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Při výrobě je kladen důraz na ekologii takže je nábytek vyráběný v souladu s ohledy na životní prostředí. Truhla Provence výborně doplní ložnici obývák i dětský pokoj. Dostatečně velký úložný prostor poslouží k úložení polštářů, přikrývek nebo hraček. Díky této truhle bude vše uklizené a srovnané. Truhla je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Cena je uvedena za truhlu bez dekorací.

dostupnost: 6 - 8 týdnů

4 390 Kč