Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Košík 0
Cena celkem: 0 Kč
MENU

Doprava zdarma

nad 5000 Kč

Montáž

na nabízené zboží

Rychlé vyřízení

zákaznické reklamace

Trvale

výhodné ceny

Úložné prostory

Úložné prostory

Setkáváme se s tím často, děti mají spoustu hraček a potřebují úložné prostory. Přínášíme Vám je na našem internetovém obchodě a to hned v několika provedeních a rozměrech. Nyní si nabízené úložné prostory můžete objednat ve spoustě barevných provedeních a budou přesně pasovat k barvě Vaší postele. 

5 produktů


Úložné prostory jsou vyráběny čela - masiv borovice, korpusy - DTD lamino (k surové a barevným variantám jsou dodávány bílé korpusy). Zásuvky jsou kompatabilní s postelemi řad DP, DPV, PP, PPV a PPS. Zboží je dodáváno v demontu s obrázkovým návodem. Dna zásuvek tvoří sololitové desky.

dostupnost: 1 - 3 týdny

1 793 Kč

Úložné prostory jsou vyráběny čela - masiv borovice, korpusy - masiv borovice. Zásuvky jsou kompatabilní s postelemi řad DP, DPV, PP, PPV a PPS. Zboží je dodáváno v demontu s obrázkovým návodem. Dna zásuvek tvoří sololitové desky.

dostupnost: 1 - 3 týdny

2 326 Kč

Úložné prostory jsou vyráběny čela - masiv borovice, korpusy - DTD lamino (k surové a barevným variantám jsou dodávány bílé korpusy). Zásuvky jsou kompatibilní s postelemi řad DP, DPV, PP, PPV, PPS, VMK, 8X8 a M. Zboží je dodáváno v demontu s obrázkovým návodem. Dna zásuvek tvoří sololitové desky.

dostupnost: 1 - 3 týdny

1 364 Kč

Úložné prostory jsou z masivu borovice. Zásuvky jsou kompatibilní s postelemi řad DP, DPV, PP, PPV, PPS, VMK, 8X8 a M. Zboží je dodáváno v demontu s obrázkovým návodem. Dna zásuvek tvoří sololitové desky.

dostupnost: 1 - 3 týdny

1 724 Kč

Truhla z masivu borovice v mnoha barevných variantách. Produkt je vyráběn ze dřeva první jakosti bez suků. Produkt disponuje vysokou kvalitou zpracování a povrchové úpravy.

dostupnost: 2 - 4 týdny

2 861 Kč